ILA Üyelik Talimatları

Herkese merhaba arkadaşlar,

İyi bir ekip olmanın temeli, iyi iletişim kurmaktan ve organize çalışabilmekten geçer 🙂 Bu sebeple görev atamaları yapabileceğimiz, atanan görevleri takip edebileceğimiz, sıkı iletişim kurabileceğimiz ve paylaşımlar yapabileceğimiz iki farklı platforma üye olmakla başlayalım.

Mail;

Size özelden göndermiş olduğum mail adreslerinize aşağıdaki linkten ulaşabilir ve isterseniz mailbox’larınızı telefonunuza dahi kurabilirsiniz. Buyrunuz;

1- Web tarayıcısından maile nasıl girerim?

http://webmail.ilabour.eu/

2- Cep telefonuma mail adresimi nasıl tanımlarım?

Yukarıdaki adrese cep telefonunuzdan erişin ve mailin ekinde bulunan dosyaya tıklayın. Mail adresiniz cep telefonunuza otomatik kurulacaktır.

Slack; 

Birbirimizle iletişim kurabilmemizi sağlayacak bir anlık chat uygulaması. “WhatsApp varken neden bunu seçtik ya?” demenizi duyar gibiyim 🙂 fakat burayı seçmemizin amacı bir sonraki anlatacağım sistemle entegre çalışabiliyor olması ve gelişmiş bir dosya paylaşım modülünün var olması. Hazırsanız hadi başlayalım!

Az önce erişim sağladığınız mail adresinize bir davetiye gönderdim. Buradan adımları takip ederek Slack üyeliğinizi tamamlayın ve #talks grubuna bir deneme mesajı gönderin.

Wrike;

Kullanışlı bir proje yönetim sistemi’dir. Size verdiğim mail adreslerine bir davet linki gönderdim. Bu davet linkine tıklayarak üye olabilirsiniz. Buradan belirli aralıklarla mailler alacaksınız ve bu maillerdeki talimatları izleyerek yapmanız gereken adımları takip edecek ve atanan görevleri tamamlayacaksınız.

Özellikle iş takibi yapabilmemiz için bu bahsettiğim iki platformu eksiksiz kullanmak çok önemli. Bu platformlarda istendiğinde anlık olarak aktif olmamız gerek. Bu sebeple aktif ve taze kalabilmeniz için bu modüllerin telefon app’lerini akıllı telefonlarınıza yüklemeniz faydalı olabilir.

Wrike: https://www.wrike.com/try-mobile/

Slack: https://slack.com/downloads/